انجام خدمات SEO توسط حمید اسماعیلی

نوشته شده توسط حمیدرضا اسماعلی زاده در تاریخ 18 اسفند 1398

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (باتشکر، امتیاز شما ثبت شد.)
Loading...

انجام خدمات SEO سایت، نیاز به تخصص و تجربه بالا در این زمینه دارد. هدف اصلی شما از سفارش خدمات سئو، افزایش فروش و درآمد وب سایت شما می باشد. مطمئنا در این بین هزینه خدمات SEO با انجام جدیدترین تکنیک ها و اصول گوگل در سال 2020، اهمیت بالایی دارد. نوین سئو می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

خدمات سئو چیست؟

SEO مخفف کلمه Search Engine Optimization به معنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر مانند گوگل است. اگر قصد ارتقای سئو سایت خود را دارید تا در نتایج گوگل رتبه عالی کسب کند، پس لازم است که تمامی فعالیت های تخصصی سئو را به کار بگیرید.

قطعا در رابطه با سئو و حتی مبانی SEO اطلاعات چندانی ندارید؛ اما شرکت SEO با انجام خدمات سئو سایت این کار را برای شما انجام می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص و اطلاع از تعرفه های بهینه سازی سایت تا پایان با ما همراه باشید.

مزایای انجام خدمات SEO

 • هزینه خدمات SEO به صرفه و تعرفه های مناسب
 • انجام خدمات سئو سایت با جدیدترین متدهای روز گوگل

خدمات SEO وب سایت چیست؟

خدمات سئو: یعنی انجام 3دسته از فعالیت ها بر روی وب سایت شما؛ نتیجه آن موجب می شود که وب سایت شما در یک سری از کلمات پر رقابت و هدفمند در صفحه اول گوگل قرار گیرد. این 3دسته از فعالیت ها که در راستای بهینه سازی سایت صورت میگیرد به شرح زیر است:

 • سئو فنی سایت (Technical SEO)
 • سئو داخلی سایت (On Page SEO)
 • سئو خارجی سایت (Off Page SEO)

تمامی این مراحل سئو که در بالا به آن اشاره شد باید به صورت مداوم بر روی سایت ها انجام بگیرد تا باعث شود که توانایی رقابت با رقبای خود در نتایج گوگل را داشته باشد. شرکت نوین سئو با تخصص در انجام خدمات سئو SEO، این بستر را فراهم کرده است که برای رونق کسب و کار شما در تمامی زمینه ها شما را تا انتها همراهی کند.

چرا شما باید از خدمات SEO استفاده کنید؟

همانگونه که اطلاع دارید تنها راه موفقیت در یک کسب و کار، تبلیغات است. تبلیغات مفید و هدفمند می تواند به شما سوددهی فراوانی برساند و جدا از آن سبب خواهد شد کارتان را به شدت گسترش دهید و از پرتگاه سقوط و ورشکستگی فاصله بگیرید. تبلیغات به صورت کلی به دو دسته زیر تقسیم می شوند:

 • تبلیغات آنلاین
 • تبلغات آفلاین

اگر برای توضیح تبلیغات آفلان بخواهم مثالی بزنم باید به روزنامه ها، مجله ها، تراکت، بنر، بیلبورد، هدایای تبلیغاتی و… اشاره کنم. با این مثال ها حتما متوجه شدید منظورمان از تبلیغات آفلاین چیست.

تبلیغات آنلاین نیز به تبلیغاتی گفته می شود که در بستر فضای اینترنت و به صورت آنلاین صورت میگیرد که یکی ازبهترین و هدفمندترین این تبلیغات، سئو و بهینه سازی است. سوال اینجاست که بین این همه روش تبلیغاتی، چرا شما باید از خدمات سئو استفاده کنید؟!

مزایای استفاده از خدمات سئو و بهینه سازی سایت

در زیر چند نمونه از ویژگی ها و مزایای استفاده از خدمات بهینه سازی سایت را توضیح میدهیم تا به قدرت استفاده از این روش تبلیغاتی پی ببرید:

 • SEO یا همان بهینه سازی وب سایت جزء هدفمندترین روش های تبلیغاتی است، به صورتی که می توان به جرات گرفت هیچ روش تبلیغاتی دیگیری این چنان هدفمند و کاربردی نیست.
 • SEO تنها روش تبلیغاتی است که منقضی نمی شود! اگر دقت کنید تمامی تبلیغات فقط یک زمان مشخصی دارند و پس از این که زمان ماندگاری آن تبلیغ با شارژ شما تمام شود حذف می شود.
 • SEO کمترین هزینه تبلیغاتی را برای شما خواهد شد در حالی که چندین برابر آن را برای اجرای تبلیغات گرانتر و بی هدف تر باید پرداخت کنید.

این ها دلایل کافی بود که سبب شود برای رشد کسب و کار خود، افزایش فروش محصولات و خدمات حتما از سئو استفاده کنید.

هزینه سئو سایت وردپرسی و تعرفه خدمات SEO چقدر است؟

فرایند انجام خدمات سئو را به هیچ عنوان نمی توان با یک عدد ثابت، مشخص کرد. باید این طور گفت که ارائه قیمت خدمات سئو نیاز به انجام یک سری آنالیزها و بررسی فاکتور های مشخص را دارد که در این صورت با استفاده از استراتژی تعیین شده برای رسیدن به هدف، می تواند هزینه انجام خدمات SEO را مشخص کرد. در زیر مراحلی که برای تعیین قیمت SEO استفاده می شود را بازگو میکنیم:

 1. آدرس سایت خود را برای ما ارسال میکنید.
 2. تمامی اهداف خود را برای ما توضیح می دهید و میگویید که دلیل از سفارش سئو سایت و انجام خدمات بهینه سازی چیست.
 3. لیست کلمه کلیدی هایی که از قبل مشخص کرده اید را به ما میدهید. نگران نباشید! اگر کلمه کلیدی را مشخص نکرده اید ما با بررسی رقبای شما این کار را بریتان انجام میدهیم.
 4. در این مرحله ما به صورت کامل وب سایت شما را بررسی میکنیم، رقبا را آنلایز میکنیم و یک نشه راه و استراتژی تعیین می کنیم که توسط آن به هدف مورد نظر خود برسید.
 5. حال می توانیم تعرفه خدمات SEO را به شما اعلام کنیم و پس از تایید شما پروژه سئوی سایت شما استارت می خورد.
« هر سوال یا نظری دارید فقط کافیه در زیر کامنت بذارید تا کمتر از 24 ساعت بهش پاسخ بدیم »